15 Mei 2026 — Een wedstrijd waar ik altijd naar uit zie. Onder actieve leiding van Chris Cornelissen. Al enkele jaren onder z’n leiding en als hij een man ziet lopen met grijze haren vraagt hij gelijk of je donateur wil worden. Waardoor het aantal leden boven de 100 is geworden.
Een stichting voor een prachtig doel om sporten mogelijk te maken voor gehandicapte kinderen.
Het was een frisse maar gelukkig droge dag. M’n handicap is de laatste jaren door allerlei ongemakken gestegen. Ook denk ik door het nieuwe systeem. De vorm kwam weer langzaam terug en droge harde baan waren ook in m’n voordeel.
De E holes sloot ik af met 22 punten. Optimistisch begonnen op de D-holes die wat moeizamer gingen maar die ik toch redelijk speelde. Op D 9 afsloot met een par wat m’n totaal score opleverde van 43 punten.
Met redelijke verwachting naar binnen waar we getrakteerd werden op bitterballen en een gratis drankje naar wens.
De uitslag van de neary en de longest waren een beetje door elkaar gehaald daar een aantal opa’s kleurenblind waren. Eind uitslag gewonnen net voor Ad Strengers de winnaar van vorig jaar.
De prijzen waren gesponsord door Wilfred en Toos. En als winnaar kreeg ik een mooi beeldje van Chris.

Rest me nog iedereen te bedanken die geholpen heeft met het organiseren van deze prachtige dag en m’n flight genoten voor de gezellige ronde.
Nu met 10 deelnemers en de captain op 30 juni Spaarnwoude vertegenwoordigen op de Heemskerkse.
Co Brantjes


