2 juni 2024 — Ik ben Thea Olivier, getrouwd met Henk (een bekend gezicht bij de dinsdag- en woensdagsenioren). Wij wonen aan de andere kant van het kanaal, in Beverwijk, en hebben samen twee kinderen en twee kleinkinderen.

Als B-golfer speel ik regelmatig met een vast groepje op de baan en af en toe ook met Henk.

Vanuit mijn werk (gemeente Velsen) was ik altijd erg betrokken bij het recreatiegebied Spaarnwoude, een prachtig natuurgebied met verschillende recreatiemogelijkheden. Nu ik niet meer werk, vind ik het interessant om vanaf de andere kant betrokken te zijn, als gebruiker en als bestuurslid van de Golfclub Spaarnwoude. Als toekomstig A-lid zal ik meer gaan deelnemen aan verschillende activiteiten. Ik heb er veel zin in om met elkaar de Golfclub nog aantrekkelijker en toegankelijker te maken voor de huidige en toekomstige leden.

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.