4 oktober 2026 —
Nagekomen publicatie.

๐ Van een teleurstellend golfjaar naar een mooie overwinning
Na een afgelopen golfjaar waarin de resultaten eerlijk gezegd behoorlijk tegenvielen, was zondag 13 september een mooie opsteker.
De van Waalwijk van Doorn trofee wedstrijd stond op het programma. Ondanks het wat regenachtige weer werd het een prachtige
en vooral gezellige golfdag, met een leuke flight.
Deze keer viel alles mooi op zijn plek. Met de juiste focus en een goede ronde wist ik uiteindelijk onverwacht de wedstrijd te winnen.
โณ๏ธ๐ Juist na een periode waarin de resultaten wat tegenvielen, voelt deze overwinning extra bijzonder.
Mooi om te ervaren dat geduld, plezier en blijven geloven in je eigen spel uiteindelijk kunnen leiden tot zoโn mooie overwinning.
Natuurlijk wil ik Gerjan en zijn familie (WADO) als sponsor van deze wedstrijd bedanken, het blijft een bijzondere wedstrijddag op onze
lijst van weekendwedstrijden, en dit al voor de 41st keer!
Een speciale dank aan Mirjam en Albert van de wedstrijdleiding voor de uitstekende organisatie. Mede dankzij jullie inzet
werd deze editie een zeer geslaagde wedstrijddag.
Lex Kiewiet
Beste golfvrienden,
Afgelopen zondag hebben we de Waalwijk van Doorn trofee gespeeld.
De baan lag er zeer goed bij, toch opmerkelijk na al dat warme weer.
Het weer was over het algemeen prima op een 1 buitje na dan.
Ik zat zelf met twee dames Toos en Josรฉ in de flight wat erg aangenaam was.
Ik speelde zelf ontspannen en kon een leuke score noteren.
Dat we als driebal wat moesten wachten op de vierbal voor ons was te verwachten maar dat mocht de pret onder ons niet drukken.
Ik wil Gerjan en Elma van Waalwijk van Doorn bedanken voor de uitstekende sponsoring van deze wedstrijd wat ze al 40 jaar doen.
En ook de wedstrijd leiding Mirjam en Albert bedankt voor het begeleiden van deze wedstrijd.
Groetjes Remco Hopman.


