Wat een organisatie voor deze dag, 16 augustus. 250 deelnemers in verschillende disciplines en verschillende banen.
Ton van Lint en ondergetekende mochten samen in een flight met Brigitta Leo en Rob Zomerhuis op de E starten in Texas scramble. Het leek wel een matchplay wedstrijd, zo gelijk ging het op. De ene par na de andere werd door beide teams gescoord. Totdat Brigitta en Rob een mooie birdie scoorden.
Wij lieten ons niet van slag brengen en bleven nog steeds parren maken. Totdat wij ook een birdie maakten op hole E5.
Het ging maar door en de E liepen we, mede door nog een birdie op hole E8, de baan in 2 onder par.
Vervolgens richting B holes waar we verrast werden door Matthijs met een heerlijk broodje en door een jongedame met een lekker drankje.
Door naar de B holes
Ton en ik gingen gewoon door met alleen maar parren maken met zelfs nog een birdie B7.
Met een score van -1 op de B en totaal -3 ging Ton de score inbrengen op zijn telefoon.
Dan was het wachten op de uitslag. De score van Brigitta en Rob was volgens de computer goed voor een 7e plaats, dus waren Ton en ik zeer benieuwd. Onze score stond er niet bij toen de prijsuitreiking was.
Toen bleek dat ik de score had moeten invullen en deed dat alsnog met als resultaat 45 punten en de 1e plaats van de 53 teams.
Echter, de prijzen waren al verdeeld, dus helaas.
Nee, het was geen droom, maar wel een flinke kater zonder alcohol.
Commissie dank voor de organisatie en de voortreffelijke barbecue.
Ton, volgend jaar een revanche en ik zal beter opletten. Sorry vriend.
Chris Cornelissen


